top of page

Zatrudnienie w Niemczech tylko z
Prima Job Center !

Koło zębate

Niemiecki rynek pracy - doświadczenie

Prima Job Center to agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Istniejemy po to, by pomóc Ci znaleźć idealną ofertę pracy w Niemczech. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na niemieckim rynku pracy wiemy, co dla Was jest ważne i zawsze wsłuchujemy się w Wasze potrzeby. 

Zatrudnienie za granicą - zaufaj naszemu zespołowi!

Prima Job Center to młodzi ludzie z pasją i doświadczeniem w branży leasingu pracowniczego. Jeśli szukasz zatrudnienia za granicą, to wyjazd z naszą firmą może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Legalna praca w Niemczech

W Prima Job Center bezpieczeństwo i legalność zatrudnienia są najważniejsze. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i podchodzimy ze starannością do spełniania wszystkich wymogów formalnych. Z nami, praca w Niemczech to legalność zatrudnienia (umowa o pracę tymczasową), atrakcyjne wynagrodzenie w euro i opieka koordynatora.

Wyjazd do Niemiec - Kogo szukamy?

Szukamy przede wszystkim osób z chęciami do pracy. Z nami możliwy jest wyjazd do Niemiec w parze, grupie lub pojedynczo. W zależności od projektu, rekrutujemy pracowników ze znajomością języka lub
bez znajomości języka niemieckiego. Po wysłaniu aplikacji, zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy wstępną rozmowę kwalifikującą Cię do właściwego projektu. 

Wyślij nam wiadomość, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

bottom of page