top of page

Jak wygląda proces rekrutacji?

Poszukiwanie pracy nie jest łatwe, ale Prima Job Center Ci to ułatwi. Pomagamy kandydatom znaleźć nie tylko pracę! Z nami nie musisz martwić się również o zakwaterowanie oraz o dojazd do pracy. Dzięki naszemu doświadczeniu cały proces rekrutacji jest niezwykle przejrzysty i przystępny dla każdego! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

wyjaśnienie procesu rekrutacji

Sprawdź aktualne oferty pracy

Przejrzyj aktualne oferty pracy w zakładce "dla pracownika -> oferty pracy". Jeśli znajdziesz ofertę, która Cię zainteresuje, wypełnij formularz na naszej stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego.

Kontakt z kandydatem

Po wypełnieniu formularza kontaktowego możesz być pewny, że skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu omówienia szczegółów oferty pracy oraz umówienia terminu spotkania w naszym biurze.

Rozmowa rekrutacyjna w naszym biurze

W trakcie spotkania będziemy mogli poznać Twoje plany, a Ty przekonasz się o naszym indywidualnym podejściu. Podczas rozmowy dowiesz się wszystkiego o Twoim nowym miejscu pracy oraz zakresie obowiązków. 

Ostatni krok do wyjazdu


Jeśli przedstawione przez nas warunki współpracy będą Ci odpowiadać i jesteś zdecydowany, przystąpimy do ostatniego etapu w całym procesie rekrutacji - podpisania umowy, badania lekarskiego i omówienia szczegółów wyjazdu.

Gratulacje, witamy w naszej drużynie!

3

1

2

4

Wyślij nam wiadomość, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

bottom of page